Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Set dětská postel Shira 80×160 cm + matrace + rošt ZDARMA

Zcela unikátní výrobek Magnat Magnat Set dětská postel Shira 80x160 cm + matrace + rošt ZDARMA od společnosti Magnat lze získat nyní pořád výhodně. Akční ceny již od 3 990 Kč.
Magnat Magnat Set dětská postel Shira 80x160 cm + matrace + rošt ZDARMA
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
3 990

„Spánek plný snů a dobrodružství ve světě dřevěného domečku.“

Dětská postel Shira 80×160 cm + matrace + rošt
Tato dřevěná postel Shira ve tvaru domečku je ideální volbou pro vaše malého dobrodruha. Vyrobena z kvalitní borovice a navržena s ohledem na bezpečnost a pohodlí dítěte, nabízí útulný prostor pro klidný spánek plný snů o dobrodružství. S jeho originálním designem se tento kousek nábytku stane výrazným prvkem v dětském pokoji a zaručeně potěší nejen vaše dítě, ale i vás. 
Postel Shira je tedy vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, které je známé svou vysokou pevností a odolností. Masivní borovicové dřevo je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti postele, takže se můžete spolehnout na to, že bude sloužit vašemu dítěti po mnoho let. Borovicové dřevo má také krásné přírodní rysy, které dodávají posteli jedinečný charakter a příjemnou atmosféru. S touto postelí z masivního borovicového dřeva si můžete být jisti, že nabízíte svému dítěti nejen krásné, ale i bezpečné místo pro spánek.
Matrace Teo
Matrace Teo je navržena s důrazem na kvalitu, pohodlí a zdravý spánek. Hlavní vrstvou této matrace je polyuretanová pěna s zvýšenou tvrdostí a vysokou elasticitou, což z ní činí matraci extrémně odolnou a pohodlnou pro každodenní používání. Díky své schopnosti poskytovat adekvátní oporu páteři přispívá k správnému vývoji dětí. Matrace je navíc oboustranná, což umožňuje použití dvou povrchů a výrazně prodlužuje její životnost.
Pro zajištění nejvyšší kvality a spokojenosti zákazníků jsou používány hypoalerge