Dekorace a bytové doplňky online

Seart Seart Borovicová vitrína Tennessee 2

Tento unikátní produkt Seart Seart Borovicová vitrína Tennessee 2 od společnosti s dlouholetou tradicí Seart získáte tady a teď opravdu levně! Aktuálně výhodně za 22 690 Kč.
Seart Seart Borovicová vitrína Tennessee 2
Ověřit dostupnost
Značka: Seart
22 690

„Borovicová vitrína Tennessee 2 – Přirozená krása a funkčnost v jednom kousku nábytku.“

Borovicová vitrína Tennessee 2
Ponořte se do atmosféry tepla a charakteru s naší borovicovou vitrínou z kolekce Tennessee. Vytvořena z masivního borovicového dřeva, zachovává přírodní strukturu, čímž získává neodolatelně hřejivý vzhled. Šedá barva na závěr zpracování dodává vitríně elegantní nádech, přičemž krásná struktura dřeva zůstává zachována.
S čtyřmi policemi a hlubokou zásuvkou nabízí dostatek prostoru pro vaše cennosti a předměty denní potřeby. Díky své univerzální šířce jednoho metru se snadno integruje do větší předsíně, obývacího pokoje nebo jídelny.
Pokud preferujete menší rozměry, není to problém! V naší kolekci Tennessee naleznete také stejnou vitrínu ve verzi se zúženými proporcemi. Svou vitrínu zkombinujte s dalším masivním nábytkem nebo rustikálními dekoracemi pro dokonalý venkovský nebo rustikální interiér. Přineste do svého domova teplý a autentický dotek s naším nábytkem Tennessee.