Dekorace a bytové doplňky online

Seart Seart Masivní dřevěný stůl Rustyk 1

Zlevněný výrobek Seart Seart Masivní dřevěný stůl Rustyk 1 od známé kvalitní značky Seart seženete tady až neuvěřitelně levně! Pouze nyní za 12 890 Kč.
Seart Seart Masivní dřevěný stůl Rustyk 1
Ověřit dostupnost
Značka: Seart
12 890

Dřevěný stůl Rustyk 01 | 140x90x78 cm
Krásná vůně dřeva a masivní tvary dřevěného stolu Rustyk 01 se stanou chloubou každého interiéru.

Dřevěný stůl Rustyk 1
Bohaté stolování o několika hodech si zaslouží důstojné místo, nemyslíte? Zapomeňte na nedostatek místa nebo strach, že hubené nožičky neunesou váhu všech dobrot, které své rodině připravíte. Dřevěný stůl Rustyk 01 dodá chvilkám stráveným u jídla ten správný šmrnc a postará se o to, že se u něho vždycky sejdete v plném počtu!
Dáváte-li přednost přírodním materiálům, pak kouzlu a vůni masivního borovicového dřeva zaručeně neodoláte. Dřevěný stůl Rustyk 01 se může pyšnit masivními tvary a robustní konstrukcí, díky které se okamžitě stane perlou každého interiéru. Je vyrobený z pevného a odolného dřeva, které nejen úžasně voní, ale i nádherně vypadá. Proto se z jeho krásy budete moci těšit každý den a vaše stolování se pro vás rázem stane něčím výjimečným.
Scházíte-li se u stolu ve větším počtu nebo rádi pozvete na něco dobrého i své přátele, je dominantní dřevěný stůl Rustyk 01 tím kouskem, na který se budete moci kdykoli spolehnout. Strávníkům nabídne nejen dostatek místa, ale i báječný zážitek podtržený jak vůní aromatického dřeva, tak i precizní ruční prací.
*Ke stolu Rustyk 01 si můžete dokoupit prodloužení o délce 40 x 90 cm za cenu: 3 790 Kč
 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude okolo vás.
Právě smysl pro detail, kouzlo dřeva a cit pro ruční práci byl pro výrobce nábytku Seart tou největší inspirací. V jeho sortimentu proto najdete kvalitní náb