Dekorace a bytové doplňky online

Skládací nákupní taška LOQI JOSEF HOFFMANN Fabric Pattern Monte Zuma

Kvalitní a oblíbený produkt Skládací nákupní taška LOQI JOSEF HOFFMANN Fabric Pattern Monte Zuma pocházející od značky LOQI máte možnost sehnat u nás nyní v bezva akci! K sehnání zrovna v akci za 231 Kč.
EAN: 4260715130409
Skládací nákupní taška LOQI JOSEF HOFFMANN Fabric Pattern Monte Zuma
Ověřit dostupnost
Značka: LOQI
231

Značka LOQI představuje chytré skládací tašky. Jakmile jednou poznáte skládací tašku, už nebudete chtít jinou. Skládací taška LOQI je prostě dokonalá. Když ji nepotřebujete, snadno ji složíte do mini úhledného balíčku a vložíte do pouzdra. Vejde se tak do každé kabelky. Díky skládací tašce LOQI Vás nezaskočí žádný neplánovaný nákup cestou z práce nebo ji můžete využít i na jednodenní výlet nebo třeba k vodě. Po rozložení pojme tato skládací taška až 20 kg Vašich věcí. Díky praktickým uchům ji můžete nosit v ruce, nebo pohodlně přes rameno. Vyberte si z krásných motivů nákupních tašek LOQI.
 
Značka LOQI spolupracuje s umělci ze všech koutů světa a stále rozšiřuje svoji sbírku super silných skládacích tašek, batohů, kapsiček na zip a krytů na zavazadla. Od Christophera Niemannna k Brosmind Brothers. Shinpei Naito k Stephenovi Cheethamovi. Sagmeistere a Walshem Alexem Trochuthem. Je opravdu něco pro každého. LOQI jsou vážně pro každého.