Dekorace a bytové doplňky online

Stiv-Meble Stiv-Meble Komoda Top 1, bílá matná

Hodně prodávaný výrobek Stiv-Meble Stiv-Meble Komoda Top 1, bílá matná od dodavatele se skvělou pověstí Stiv-Meble k dostání na našich stránkách opravdu levně. Zrovna nyní za cenu 2 590 Kč.
EAN: 5905123203343
Stiv-Meble Stiv-Meble Komoda Top 1
Ověřit dostupnost
Značka: Stiv-Meble
2 590

Komoda Top 1, bílá matná
Chtěli byste do vašeho interiéru vnést jednoduchost a zároveň si udržet věci zorganizované? Nebo snad zařizujete pokoj pro teenagera a hledáte prostorný a kompaktní nábytek? Komoda Top 1 je pro vás ideální volbou. S minimalistickým designem a univerzálním charakterem přináší tento bílý kousek nábytku nejen estetiku, ale také praktické uspořádání pro uložení věcí různých velikostí.
Jednoduchý design a univerzální charakter pro stylovou integraci do různých místností. Pečlivě promyšlené funkční uspořádání s dostatkem prostoru pro organizaci. Vysoká odolnost díky kvalitním materiálům a ochraně hran ABS. Komoda Top 1 jednoduše není pouze praktickým úložným prostorem, ale i dekoračním prvkem pro předsíň, dětský pokoj nebo obývací pokoj. Může sloužit k ukládání povlečení, oblečení, dokumentů nebo dokonce v koupelně bez obav o vlhkost, díky ABS ochraně hran.
Dvě bezúchytkové zavírací skříňky a police umožňují efektivní organizaci různorodých předmětů. Bez ohledu na to, zda potřebujete uložit textil, kabely, papíry nebo kosmetiku, komoda Top 1 nabízí dostatek prostoru, aby váš domov zůstal pohodlně organizovaný. Kvalitní konstrukce z dřevotřískové desky s odolným laminátem na povrchu pak nastavují odolnost komody na vysokou úroveň. Vyberte si jednoduchost, eleganci a funkčnost s komodou Top 1 pro dokonalý úložný prostor ve vašem domově.