Dekorace a bytové doplňky online

Stiv-Meble Stiv-Meble Psací stůl Stivio 3

Zajímavý produkt Stiv-Meble Stiv-Meble Psací stůl Stivio 3 od kvalitní společnosti Stiv-Meble máte možnost koupit právě nyní výhodně. Cena od 2 190 Kč.
Stiv-Meble Stiv-Meble Psací stůl Stivio 3
Ověřit dostupnost
Značka: Stiv-Meble
2 190

Psací stůl Stivio 3
Psací počítačový stůl Stivio 3 v minimalistickém provedení představuje vyváženou kombinaci elegance, funkcionality a odolnosti. Navržen s ohledem na potřeby moderního pracovního a studijního prostoru, tento psací stůl se stává nezbytným prvkem každé domácnosti či kanceláře. 
Vyrobený z nejkvalitnějších materiálů s vysokou odolností proti poškrábání, tento stůl nabízí nejen vizuální atraktivitu, ale také dlouhou životnost. Vybaven výsuvnou polici na pojezdech s válečky, zajišťující plynulé a bezproblémové otevírání. Moderní bezúchytkové otevírání objemných zásuvek nejen zvyšuje praktičnost, ale přidává i šmrnc současnému designu.
Jeho minimalistický design a funkční layout poskytují ideální pracovní prostor pro studium, práci nebo kreativní činnosti. S dostatečným prostorem na umístění počítače, knih, psacích potřeb a dalších pracovních nástrojů se stává skvělým společníkem pro každodenní úkoly. Tento stůl je dodáván ve formě demontovaného balení s kompletním návodem a veškerým potřebným příslušenstvím, což vám umožní snadnou montáž přímo v pohodlí vašeho domova. Investujte do svého pracovního prostoru s tímto psacím počítačovým stolem Stivio 3 a přineste do svého domova či kanceláře spojení elegance, funkčnosti a trvanlivosti.