Dekorace a bytové doplňky online

Stiv-Meble Stiv-Meble Velká koupelnová sestava s regálem na pračku Stivo 1

Tento kvalitní výrobek Stiv-Meble Stiv-Meble Velká koupelnová sestava s regálem na pračku Stivo 1 od výrobce Stiv-Meble pohodlně získáte v naší online nabídce za příznivou cenu! Akční ceny již od 5 690 Kč.
Stiv-Meble Stiv-Meble Velká koupelnová sestava s regálem na pračku Stivo 1
Ověřit dostupnost
Značka: Stiv-Meble
5 690

Velká koupelnová sestava Stivo 1
Objevte dokonalou harmonii mezi stylem a praktičností s naší univerzální koupelnovou sadou Stivo 1. Tato elegantní sestava, vyrobena z odolné laminované desky, je ideální pro vlhká prostředí a snoubí vizuální nadčasovost s nekompromisní funkcionalitou. S objemnými skříňkami a policemi poskytuje dostatek úložného prostoru pro i ty nejnáročnější uživatele, kteří si přejí uchovávat své koupelnové potřeby po ruce.
Sada Stivo 1 není pouze estetickým doplňkem, ale také řešením pro udržení pořádku ve vaší koupelně. Zapomeňte na volně poházené předměty – tato sada nabízí dostatek úložného prostoru pro organizované ukládání. Navíc, s možností umístění pračky a šesti skříňkami a několika policemi, poskytuje vše, co potřebujete pro pohodlný a vkusný koupelnový prostor. Vytvořte si svůj vlastní útočiště klidu a čistoty s koupelnovou sadou Stivo 1.