Dekorace a bytové doplňky online

AJK – meble AJK meble Patrová postel Dominik 190 x 80 cm + rošt ZDARMA

Tento velmi oblíbený kousek AJK - meble AJK meble Patrová postel Dominik 190 x 80 cm + rošt ZDARMA od společnosti se zárukou kvality AJK - meble pohodlně seženete u nás právě za rozumné peníze. Nyní můžete mít za 11 090 Kč.
AJK - meble AJK meble Patrová postel Dominik 190 x 80 cm + rošt ZDARMA
Ověřit dostupnost
Značka: AJK - meble
11 090

Patrová postel Dominik 190 x 80 cm + rošt ZDARMA
Představte si naši novou dětskou postel ve dvou patrech – pohádkový koutek, kde se kombinuje pohodlí, bezpečí a hravý design. Díky různým barevným provedením se snadno přizpůsobí každému dětskému pokoji.
Tato postel, vyrobená z kvalitního MDF materiálu, zaručuje nejen bezpečnost, ale také moderní vzhled. Žebřík, vedoucí do horního patra postele, je navržen s důrazem na bezpečnost a pohodlí, což umožňuje malým dobrodruhům snadný přístup k jejich vlastnímu útulnému hnízdečku.
Kromě toho jsme nahradili tradiční přistýlku šikovným šuplíkem s dostatkem úložného prostoru. Tato inovativní šuplíková konstrukce nejen šetří místo, ale také poskytuje skvělé řešení pro uložení hraček, knih a dalších věcí.
Boková část postele je vybavena hravými okénky, které přidávají do dětského pokoje prvky zábavy a podporují rozvoj kreativity. Vaše děti si mohou vytvořit vlastní útulný koutek pro hraní a odpočinek.
S touto dvoupatrovou postelí získáte nejen funkční nábytek, ale také inspirující prostor, který rozvíjí fantazii a radost vašich malých průzkumníků.