Dekorace a bytové doplňky online

AJK – meble AJK meble Patrová postel Domek Dominik s šuplíkem 190 x 80 cm + rošt ZDARMA

Akční produkt AJK - meble AJK meble Patrová postel Domek Dominik s šuplíkem 190 x 80 cm + rošt ZDARMA od této skvělé značky AJK - meble jde koupit u nás teď ve výprodejové akci! Cena od 11 090 Kč.
AJK - meble AJK meble Patrová postel Domek Dominik s šuplíkem 190 x 80 cm + rošt ZDARMA
Ověřit dostupnost
Značka: AJK - meble
11 090

„Otevřete dveře do světa snů s naší dvoupatrovou postelí, která není jen lůžkem, ale prostředím plným dobrodružství a kreativity. Vítejte v pohádkovém domečku pro děti!“

Patrová postel Domek Dominik s šuplíkem 190 x 80 cm + rošt ZDARMA
Nyní si představte tuto unikátní dvoupatrovou postel, kde pohodlí, bezpečí a hravý design splývají do dokonalé harmonie. V nabídce máme širokou škálu barevných provedení, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe ladí s dětským pokojem.
Tato kouzelná postel je vyrobena z kvalitní MDF desky, což zajišťuje nejen odolnost, ale i moderní estetiku. Přístup do horního patra postele je bezpečný a pohodlný díky žebříku, což umožňuje malým dobrodruhům snadný vstup do jejich vlastního „domečku“.
Ve spodu postele se nachází úložný prostor ve formě šuplíku.
Po stranách postele jsou vyřezávaná okénka, která vytvářejí dojem skutečného domečku a poskytují dětem útulný prostor pro hraní, čtení a odpočinek.
Vítejte ve světě naší dvoupatrové postele – nejen nábytku, ale prostoru, kde se rodí nezapomenutelné dětské příběhy.