Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Kancelářská židle Valdez, šedá

Tento velmi oblíbený produkt Halmar Halmar Kancelářská židle Valdez, šedá od kvalitní společnosti Halmar snadno seženete online za super cenu! Aktuálně stojí u nás 2 090 Kč.
EAN: 2010001175568
Halmar Halmar Kancelářská židle Valdez
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
2 090

Kancelářská židle Valdez, šedá
Pokud sháníte nové posezení do své kanceláře nebo pracovny, tak byste měli zvážit židli s názvem Valdez. Tato moderní kancelářská židle dodá vašemu pracovnímu prostoru svěžest a styl.
Čalounění židle je vyrobené z různých materiálů, což jí dává unikátní a přitažlivý vzhled. Na sedáku najdete pohodlnou membránovou látku, která je prodyšná, pevná a odolná. Na opěradle je použita síťovina, která je elastická a dokonale se přizpůsobí vaší zádové oblasti.
Součástí židle je houpací mechanismus, který umožňuje plynulé nastavení výšky sedáku, tuhosti opěradla a zajišťuje i možnost zablokování opěradla ve vertikální poloze. Navíc židle disponuje i relaxační funkcí houpání, díky které si můžete pohodlně odpočinout nebo protáhnout záda, což výrazně přispívá ke zvýšení koncentrace při dlouhém sezení. Houpací mechanismus udržuje konstantní úhel mezi sedákem a opěradlem (s odchylkou maximálně 15 stupňů), takže páteř zůstává ve správné poloze i během pohybu židle.
Celá židle je umístěna na pevné plastové základně, která je odolná a schopná unést až 100 kg váhy. Kolečka umožňují snadný a tichý pohyb židle po podlaze.
Židle je vybavena několika prvky, které zajišťují pohodlné sezení. Můžete si nastavit výšku hlavové opěrky podle svých preferencí. Pevné područky poskytují oporu pro vaše ruce a bederní opěrka zajišťuje správnou oporu a zdravé sezení.
Valdez tedy nabízí:

houpací mechanismus
moderní design
sportovní provedení
originalitu