Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Rozkládací masážní křeslo Pulsar

Super produkt Halmar Halmar Rozkládací masážní křeslo Pulsar od výrobce s dobrým jménem Halmar lze získat právě nyní na našich stránkách výhodně! Právě lze objednat jen za 8 390 Kč.
Halmar Halmar Rozkládací masážní křeslo Pulsar
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
8 390

Objednejte si svůj vlastní kousek luxusu ještě dnes a nechte se unášet vlnou dokonalého odpočinku s Pulsarem.

Rozkládací masážní křeslo Pulsar
Objednejte si nové rozkládací masážní křeslo Pulsar a dopřejte si dokonalou relaxaci přímo ve svém domově. Pulsar není jen obyčejné křeslo – je to váš nový nejlepší přítel, který vám nabídne útulný únik z každodenního shonu.
Díky jednoduchému polohování se Pulsar přizpůsobí vašim potřebám a poskytne vám optimální pohodlí. Jeho elegantní design a jemné detaily udělají váš interiér ještě stylovějším. A to není všechno. Pulsar skrývá ještě jedno tajemství – masážní funkci, která promění váš odpočinek ve zážitek plný blažené relaxace. Navíc s přídavnými polštáři pro opírání zad a hlavy se budete cítit ještě pohodlněji.
Jednoduchá konstrukce a ovládání vám umožní snadno si užívat všechny výhody Pulsaru. Navíc jeho eko kůže zaručuje prodyšnost, pevnost a odolnost, zatímco jeho nadčasový design se hodí do každého interiéru.