Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Latexový topper k matraci 90 x 200 x 3 cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt Magnat Magnat Latexový topper k matraci 90 x 200 x 3 cm s pečetí kvality od značky Magnat najdete zde nyní napořád výhodně. Stojí teď u nás 2 090 Kč.
Magnat Magnat Latexový topper k matraci 90 x 200 x 3 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
2 090

„Objevte nový stupeň spánkové pohody s naším vynikajícím topperem.“

Latexový topper k matraci 90 x 200 x 3 cm
Topper se perfektně přizpůsobí přirozeným křivkám vaší páteře, díky čemuž vaše noční odpočinkové rituály stanou opravdovým potěšením. S ortopedickými vlastnostmi a schopností efektivně rozložit váhu uživatele, poskytuje optimální podporu bez ohledu na hmotnost. Navíc chrání vaši matraci před poškozením a znečištěním, vyrovnává jeho povrch a zajišťuje pohodlnou podporu během celé noci. Zdraví a bezpečnost jsou naším cílem, proto jsme použili hypoalergenní materiály při výrobě tohoto topperu, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a ochranu pro naše zákazníky. Polyuretanová pěna navíc účinně snižuje riziko roztočů, což je zvláště důležité pro alergiky.
Potah Jersey – vyrobený z bavlněné a polyesterové pleteniny, dodává našemu topperu neuvěřitelnou jemnost a dotek. Navíc potah snižuje výskyt bakterií a plísní, a díky jeho hypoalergenním vlastnostem poskytuje bezpečný spánek pro všechny alergiky. Zapínání na zip umožňuje snadné sejmutí potahu a jeho praní při teplotě do 40ºC, čímž zajišťuje maximální hygienu pro vaše spaní.