Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní postel Ada 120 x 200 cm

Tento oblíbený kus Magnat Magnat Masivní postel Ada 120 x 200 cm od značky Magnat pohodlně nakoupíte tady a teď ve slevě. Právě lze objednat jen za 1 990 Kč.
Magnat Magnat Masivní postel Ada 120 x 200 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
1 990

„Lůžko v minimalistickém stylu dokonale doplní každou ložnici nebo dětský pokoj.“

Masivní postel Ada 120 x 200 cm
Postel Ada je reprezentantem vyvážené harmonie přírody a designu, je ohromujícím spojením tradičního řemeslného umění a moderního designu, které se stane středobodem vaší ložnice. Vyrobena z kvalitního dřeva borovice, je každá část této postele pečlivě zpracována a dotvořena do každého detailu, což zaručuje dlouhou životnost a estetickou hodnotu. Přírodní tóny dřeva přinášejí do vašeho interiéru teplou atmosféru a spojení s přírodou, což podporuje klidný a uvolněný spánek.
Jádro postele je vytvořeno z robustního borovicového dřeva o tloušťce 2,5 cm, což garantuje absolutní pevnost a současně zabezpečuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Každý kus dřeva projde pečlivým výběrem a zpracováním, po němž následuje důkladné obroušení pro dosažení naprosté jemnosti. Jeho povrch je zakončen třemi vrstvami ekologického laku, jenž splňuje přísná měřítka Národního hygienického ústavu. Díky tomu je zajištěna plná bezpečnost i v prostředí s dětmi (s ohledem na normu DIN EN 71, část 3). Samozřejmostí je také možnost individuálního přizpůsobení postele Ada, kdy si lze vybrat ze čtyř nádherných barevných moření – od čistě elegantní bílé, přes přírodní dub a teplou olši, až po zemitý ořech.
K posteli doporučujeme pořídit matraci a rošt ve velikosti 120 x 200 cm dostupné v našem sortimentu. I ti náročnější zákazníci si určitě vyberou z naší široké nabídky. Pro snadný a rychlý výběr můžete zvolit výrobky z příslušenství k posteli Ada přímo z naší kolekce. Máme pro vás široký výběr produktů, které vám umožní dosáhnout spánku, který jste si vždy přáli. Zboží