Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Matrace Bari 140 x 200 x 8 cm

Velmi prodávaný kousek Magnat Magnat Matrace Bari 140 x 200 x 8 cm od našeho známého výrobce Magnat pohodlně seženete v naší internetové nabídce za parádní cenu. Nyní získáte od 1 890 Kč.
Magnat Magnat Matrace Bari 140 x 200 x 8 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
1 890

„Ponořte se do světa snů s naší matrací Bari.“

Matrace Bari 140 x 200 x 8 cm
Matrace s trvanlivou hypoalergenní polyuretanovou pěnou: prožijte nezapomenutelné pohodlí každou noc s naší matrací, která je stvořena s vášnivou péčí o vaše spokojené spaní. Hlavní vrstva matrace je vyrobena z vysoce kvalitní hypoalergenní polyuretanové pěny, která je nejen odolná proti deformacím, ale také poskytuje optimální podporu těla. Díky zvýšené tuhosti a vysoké pružnosti matrace Bari nabízí dokonalou kombinaci pevnosti a měkkosti, která se přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Matrace je taktéž oboustranná, díky čemuž je prodloužena její životnost. 

hypoalergenní materiály
středně měkká polyuretanová pěna
oboustranné využití
trvanlivá a odolná matrace

Potah Toria – Potah Toria je mimořádně trvanlivý a odolný proti mechanickému poškození, zachovává si hypoalergenní vlastnosti, materiál zabraňuje výskytu bakterií a plísní. Je opatřen zipem, který umožňuje potah z matrace sejmout a lze jej prát až na 40˚C.