Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Vyvýšená postel Mary 120 x 200 cm + sendvičová matrace + rošt

Kvalitní výrobek Magnat Magnat Vyvýšená postel Mary 120 x 200 cm + sendvičová matrace + rošt od výrobce se zárukou kvality Magnat máte možnost koupit zde teď levně! Výhodně za 6 090 Kč.
Magnat Magnat Vyvýšená postel Mary 120 x 200 cm + sendvičová matrace + rošt
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
6 090

“ Sázka na jistotu a pohodlí – vyvýšení postel Mary“

Vyvýšená postel Mary 120 x 200 cm
Naše elegantní jednolůžko je vynikající volbou pro lidi, kteří oceňují vysokou kvalitu, moderní design a dostupnou cenu. Jednoduchý, ale stylový design dodává charakter každé místnosti a klasická bílá barva umožňuje snadno zapadnout do jakéhokoli designu interiéru.
Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové MDF desky, která zaručuje odolnost a stabilitu. Výška postele je 80 cm (41 cm ke spodní desce ), což zaručuje snadné vstávání i ulehání.
Matrace Senza
Pokud váháte jakou matraci pořídit, tak bychom vám rádo doporučili tuto oboustrannou sendvičovou matraci Senza, která nabízí oboustranné použití s masážním profilem. Střed matrace je vyroben z vysoce kvalitního pojeného polyuretanu pro zajištění vyšší nosnosti. Ložní plochy jsou poté tvořeny PUR pěnou a jsou pokryty sedmizónovými anatomickými profily. Obě strany matrace mají tedy 7 zónovou anatomickou profilaci pro optimální podporu a provzdušnění lůžka, což napomáhá uvolnění svalstva. Matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytuje oporu v oblasti krku a hlavy. Vyzkoušejte novou oboustrannou sendvičovou matraci Senza a užijte si maximální pohodlí při spánku.

sedm anatomických zón
oboustranná
kvalitní pěny a tvrdší jádro
doporučená nosnost: 120 kg
výška jádra matrace: 14 cm
střední tvrdost
dop