Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Pěnový topper k matraci 140 x 200 x 3 cm

Velmi prodávaný produkt Magnat Magnat Pěnový topper k matraci 140 x 200 x 3 cm od společnosti Magnat jde nakoupit tady teď za výhodnou cenu. V akci za cenu 1 090 Kč.
Magnat Magnat Pěnový topper k matraci 140 x 200 x 3 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
1 090

„Topper matrace s gumovými úchyty a polyuretanovou pěnou pro zlepšení spánku a ochranu matrace.“

Pěnový topper k matraci 140 x 200 x 3 cm
Nechte svůj spánek stát se dokonalým díky našemu topperu matrace s gumovými úchyty a vysoce odolnou polyuretanovou pěnou. Tento topper nejen chrání vaši matraci před poškozením a znečištěním, ale také výrazně zlepšuje kvalitu spánku. Je ideální volbou pro matrace, které potřebují vyrovnat a zajistit tak příjemnou a pohodlnou podporu. Hypoalergenní materiály použité při výrobě topperu zajišťují nejen nejvyšší kvalitu, ale také bezpečnost pro všechny naše zákazníky. Polyuretanová pěna redukuje riziko napadení roztoči, což je obzvláště významné pro alergiky.
Potah Jersey – vyrobený z bavlněné a polyesterové pleteniny, dodává našemu topperu neuvěřitelnou jemnost a dotek. Navíc potah snižuje výskyt bakterií a plísní, a díky jeho hypoalergenním vlastnostem poskytuje bezpečný spánek pro všechny alergiky. Zapínání na zip umožňuje snadné sejmutí potahu a jeho praní při teplotě do 40ºC, čímž zajišťuje maximální hygienu pro vaše spaní.