Dekorace a bytové doplňky online

Maxi-drew Maxi-drew Postel EUREKA 140 x 200 cm + sendvičová matrace + rošt

Tento neodolatelný výrobek Maxi-drew Maxi-drew Postel EUREKA 140 x 200 cm + sendvičová matrace + rošt od známého výrobce Maxi-drew jde pořídit aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně! K sehnání zrovna v akci za 6 190 Kč.
Maxi-drew Maxi-drew Postel EUREKA 140 x 200 cm + sendvičová matrace  + rošt
Ověřit dostupnost
Značka: Maxi-drew
6 190

Představujeme Vám plně vybavený set vhodný do každé domácnosti!
Postel EUREKA 140 x 200 cm
Postel Eureka je vyrobena z borovicového masivu tloušťky 2,6 cm, který nabízíme ve čtyřech barevných provedeních. I když postel působí vzdušně, tak je velmi odolná a stabilní. Design postele se ubírá v duchu moderního minimalismu, nehledejte tedy  na ní žádné zbytečné ozdoby. Postel Nika sází na jednoduché a do detailu dotažené linie.
Matrace Senza
Pokud váháte jakou matraci pořídit, tak bychom vám rádo doporučili tuto oboustrannou sendvičovou matraci Senza, která nabízí oboustranné použití s masážním profilem. Střed matrace je vyroben z vysoce kvalitního pojeného polyuretanu pro zajištění vyšší nosnosti. Ložní plochy jsou poté tvořeny PUR pěnou a jsou pokryty sedmizónovými anatomickými profily. Obě strany matrace mají tedy 7 zónovou anatomickou profilaci pro optimální podporu a provzdušnění lůžka, což napomáhá uvolnění svalstva. Matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytuje oporu v oblasti krku a hlavy. Vyzkoušejte novou oboustrannou sendvičovou matraci Senza a užijte si maximální pohodlí při spánku.

sedm anatomických zón
oboustranná
kvalitní pěny a tvrdší jádro
doporučená nosnost: 120 kg
výška jádra matrace: 14 cm
střední tvrdost
doporučené uložení – pevný nebo polohovací lamelový rošt

Potah Celina – na dotek příjemný základní potah matrace. Jde o nesnímatelný (a tudíž nepratelný) potah z