Dekorace a bytové doplňky online

Maxi-drew Maxi-drew Set postele KRZYS 70 x 160 cm + pěnová matrace + rošt

Zajímavý produkt Maxi-drew Maxi-drew Set postele KRZYS 70 x 160 cm + pěnová matrace + rošt od přední značky Maxi-drew najdete momentálně na webu v akci! Ve skvělé akci za 3 460 Kč.
Maxi-drew Maxi-drew Set postele KRZYS 70 x 160 cm + pěnová matrace + rošt
Ověřit dostupnost
Značka: Maxi-drew
3 460

Cenově výhodný, postelový set! Dopřejte svým dětem bezpečí, pohodlí a klidný spánek.

Postel KRZYS 70 x 160 cm
Je vyrobena z masivního borového dřeva a nabízí ložnou plochu v rozměru 70 x 160 cm. Dětská postel by měla být pevná, pohodlná, ale i bezpečná. To vše splňuje postel KRZYS. Je totiž vyrobena z bytelného masivu a je opatřena bezpečnostními zábranami. Postel je lakována pouze nezávadnými, ekologickými laky. 
Matrace Teo
Matrace Teo je navržena s důrazem na kvalitu, pohodlí a zdravý spánek. Hlavní vrstvou této matrace je polyuretanová pěna s zvýšenou tvrdostí a vysokou elasticitou, což z ní činí matraci extrémně odolnou a pohodlnou pro každodenní používání. Díky své schopnosti poskytovat adekvátní oporu páteři přispívá k správnému vývoji dětí. Matrace je navíc oboustranná, což umožňuje použití dvou povrchů a výrazně prodlužuje její životnost.
Pro zajištění nejvyšší kvality a spokojenosti zákazníků jsou používány hypoalergenní materiály, které snižují riziko výskytu roztočů a umožňují alergikům klidný spánek.
Rošt EASY NV
Skladný a vtipně řešený prkenný rošt Easy NV pak zajistí matraci perfektní větrání. Rošt se skládá z dvanácti latí o šíři 6 cm.

výška: 2 cm
šířka: 5,5 cm
počet lamel: 12
nastavení tuhosti lamel: ne
bez polohování