Dekorace a bytové doplňky online

Purtex Purtex Sendvičová matrace Senza 1+1

Tento kvalitní a levný produkt Purtex Purtex Sendvičová matrace Senza 1+1 od top výrobce Purtex lze pořídit právě teď v nabídce za akční cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 3 490 Kč.
Purtex Purtex Sendvičová matrace Senza 1+1
Ověřit dostupnost
Značka: Purtex
3 490

Matrace Senza 1+1
Pokud váháte mezi tvrdší a měkčí matrací, můžeme vám doporučit novou oboustrannou sendvičovou matraci Senza, která nabízí oba typy tvrdosti v jednom produktu. Střed matrace je vyroben z vysoce kvalitního pojeného polyuretanu a ložní plochy jsou pokryty sedmizónovými anatomickými profily. Jedna strana matrace je vyrobena z paměťové pěny ViscoFoam pro vynikající oporu těla a komfort při ležení, zatímco druhá strana je z vysoce kvalitní PUR pěny s tvrdší odezvou při ležení. Matrace je vyrobena z certifikovaných materiálů, včetně velmi kvalitních polyuretanových pěn, a má speciální antidekubitní prořez, který chrání před vznikem proleženin. Obě strany matrace mají 7 zónovou anatomickou profilaci pro optimální podporu a provzdušnění lůžka, což napomáhá uvolnění svalstva. Matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytuje oporu v oblasti krku a hlavy. Vyzkoušejte novou oboustrannou sendvičovou matraci Romana Visco a užijte si maximální pohodlí při spánku.

sedm anatomických zón
oboustranná s rozdílnou tuhostí
antidekubitní prořez proti proleženinám
doporučená nosnost: 130 kg
výška jádra matrace: 14 cm
střední tvrdost
doporučené uložení – pevný nebo polohovací lamelový rošt

Potah Celina – na dotek příjemný základní potahe matrace. Jde o nesnímatelný (a tudíž nepratelný) potah z velmi pevné a odolné neprošité látky, zaručující dlouhou životnost matrace.
Potah Snow – snímatelný a pratelný hygienický potah matrace, vyrobený z vysoce odolné