Dekorace a bytové doplňky online

Seart Seart Masivní borovicový botník Rustyk 2

Hodně žádaný produkt Seart Seart Masivní borovicový botník Rustyk 2 od top výrobce Seart pohodlně nakoupíte aktuálně za mimořádně nízkou cenu. Výhodně teď u nás za 11 990 Kč.
Seart Seart Masivní borovicový botník Rustyk 2
Ověřit dostupnost
Značka: Seart
11 990

Botník Rustyk 2
Praktický prostor a efektivní uspořádání bot, to vše v sobě nese botník Rustyk 2.

Botník Rustyk 2
Jednoduchý design a prvek, který krásně doplní vstupní místnost. Vyroben je z masivního borovicového dřeva, které je ošetřeno zdravotně nezávadným přírodním voskem. Botník je doplněn o kovové prvky dodávající patřičný šarm. Silné desky, použité pro výrobu botníku, zaručují kvalitu a dlouholetou životnost. 
Botník je tvořen jednou zásuvkou a dvěma výklopnými dvířky, jež každá z nich obsahuje dvojitou polici pro uložení bot. 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude okolo vás.
Právě smysl pro detail, kouzlo dřeva a cit pro ruční práci byl pro výrobce nábytku Seart tou největší inspirací. V jeho sortimentu proto najdete kvalitní nábytek vyrobený z masivního dřeva, které hravě ozdobí celou vaši domácnost – prostorná komoda se bude vyjímat v ložnici, robustní jídelní stůl se stane dominantou kuchyně a televizní stolek ozdobený patinou ozvláštní obývací pokoj.
Nábytek Seart svým designem zaručeně okouzlí i vás!