Dekorace a bytové doplňky online

Tropico Tropico Matrace Romantika Kašmír 1+1 20 cm

Kvalitní produkt Tropico Tropico Matrace Romantika Kašmír 1+1 20 cm od dodavatele se skvělou pověstí Tropico jednoduše naleznete aktuálně na webu za nejnižší cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 13 180 Kč.
Tropico Tropico Matrace Romantika Kašmír 1+1 20 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Tropico
13 180

Ideální volba pro řešení spánkových problémů.
Matrace Romantika Kašmír 1+1
Matrace Romantika Kašmír přináší vysokou kvalitu, díky které poskytne pohodlný spánek a podpoří správné držení páteře. Matrace Romantika Kašmír zajistí vysněné pohodlí pro zajištění vysoké úrovně úlevy. Jde o robustní oboustrannou ortopedickou matraci s rozdílnou tuhostí, ke které dodáváme Talisman Geltouch polštář zdarma. Matrace je vyrobena z kombinace pěn Flexifoam, které zajišťují ortopedické vlastnosti, elasticitu, vzdušnost a odolnost. Stabilitu, nosnost, tuhost a odolnost dodává jádru masivní vrstva kokosových vláken. Výztuhu ze 100% přírodních kokosových vláken najdete na tužší straně matrace, měkčí strana je naopak tvořená pěnou s masážní profilací se speciální 5 zónovou profilací CubeCare proti otlakům, ve tvaru kostek – každá kostka reaguje samostatně, což zabraňuje pocitu přeležení a maximalizuje přizpůsobení se tvaru těla ležícího.

doporučená nosnost do 150 kg (tužší strana) a do 130 kg (měkčí strana)
střední tvrdost
5 zónová profilace CubeCare
vrstva 100% přírodních kokosových vláken
zdravotní výrobek
polštář Talisman Geltouch zdarma k matraci

Potah Kašmír Plus – vyroben z hedvábně jemné látky s vysokým podílem přírodních vláken. Potah má vynikající termoregulační schopnosti díky vysokému podílu viskózy a kašmírového vlákna. Klimatizační prošívání navíc omezuje nabíjení statickou elektřinou, což přispívá ke klidnému spánku. Složení potahu matrace je 51% polyester, 48% viskóza a 1% kašmír.