Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Moderní kuchyňská linka Amanda 260 cm

Akční kus Halmar Halmar Moderní kuchyňská linka Amanda 260 cm od top výrobce Halmar máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Nabídka již od 10 690 Kč.
Halmar Halmar Moderní kuchyňská linka Amanda 260 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
10 690

Moderní kuchyňská linka Amanda 260 cm
Kuchyňská linka pro větší interiéry, která může nabídnout více pracovního prostoru. Hospodyňky, které rády vaří, jistě ocení spoustu úložného místa. Svou neutrální barvou ve stylu skořicové akácie a kovovými úchytkami ve stříbrné barvě, bude kuchyňská linka vhodná pro moderní městské byty, ale i rodinné domy a dokonce i pro modernější chaty. 
Kuchyňská linka vám může nabídnout mnoho výhod a mezi ně bezprostředně patří: velký úložný prostor – čtyři zásuvky, jedna skříňka s jednoduchými dvířky a čtyři skříňky s dvojitými dvířky vybavené panty s tlumením dovírání a jedna skříňka s výklopnými dvířky vybavená plynovým pístem. Další výhodou je jistě délka celé sestavy kuchyňské linky, která činí 260 cm a tloušťka pracovní desky 28mm. 
Pro upevnění horních skříněk jsou součástí balení i upevňovací lišty. Ke spojení jednotlivých částí linky poslouží spojovací šroub, který je taktéž součástí balení.