Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Visco topper k matraci 120 x 200 x 3 cm

Unikátní výrobek Magnat Magnat Visco topper k matraci 120 x 200 x 3 cm od značky s dlouholetou tradicí Magnat jednoduše můžete získat nyní v bezva akci! V současnosti za 2 290 Kč.
Magnat Magnat Visco topper k matraci 120 x 200 x 3 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
2 290

„Vylepšete svou spánek a přineste si do své ložnice nádech luxusu a pohodlí.“

Visco topper k matraci 120 x 200 x 3 cm
Objevte dokonalý spánek s naším vylepšeným topperem na matraci s gumovými úchyty a vysoce přizpůsobitelnou pěnou. Využíváme inovativní materiál Memory-Visco, který reaguje na tlak a teplo, což zaručuje absolutní komfort a podporuje dokonalé přizpůsobení tvaru vašeho těla. Uvolněte své svaly a vychutnejte si blaženou relaxaci díky úžasným vlastnostem tohoto topperu. Hypoalergenní materiály použité při výrobě topperu zajišťují nejen nejvyšší kvalitu, ale také bezpečnost pro všechny naše zákazníky. Polyuretanová pěna redukuje riziko napadení roztoči, což je obzvláště významné pro alergiky.
Potah Jersey – vyrobený z bavlněné a polyesterové pleteniny, dodává našemu topperu neuvěřitelnou jemnost a dotek. Navíc potah snižuje výskyt bakterií a plísní, a díky jeho hypoalergenním vlastnostem poskytuje bezpečný spánek pro všechny alergiky. Zapínání na zip umožňuje snadné sejmutí potahu a jeho praní při teplotě do 40ºC, čímž zajišťuje maximální hygienu pro vaše spaní.