Dekorace a bytové doplňky online

Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště s lavičkami Sunny, impregnované 140 cm

Unikátní produkt Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště s lavičkami Sunny, impregnované 140 cm od skvělé značky Sun Active je k dispozici tady teď právě extra výhodně! Nyní nakoupíte za 2 290 Kč.
Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště s lavičkami Sunny
Ověřit dostupnost
Značka: Sun Active
2 290

Dřevěné uzavíratelné pískoviště s lavičkami Sunny, impregnované – 140 cm
Představujeme vám naše impregnované drevené uzavíratelné pískoviště s lavicemi „Sunny“. Toto pískoviště je ideálním doplňkem do vaší zahrady, který poskytuje nekonečné hodiny radosti a kreativity pro vaše děti.
Pískoviště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva, kterému jsme aplikovali ekologicky schválený impregnační prostředek. Tato impregnace splňuje normu EN71-3 pro barvu na hračky a poskytuje ochranu pískoviště před vlhkostí, houbami a škůdci. Díky tomu je pískoviště odolné a zajišťuje dlouhou životnost.
S délkou 140 cm poskytuje pískoviště dostatek prostoru pro hrátky s pískem, stavění pískových hradů a tvorbu různých tvarů a obrazců. Lavice umístěné po stranách pískoviště poskytují pohodlné sezení pro děti během hraní.
Jedním z klíčových prvků tohoto pískoviště je jeho uzavíratelný design. Díky tomu můžete písek udržovat čistý a chráněný před nežádoucími prvkami, jako jsou zvířata či nepříznivé povětrnostní podmínky. Po skončení hrátek můžete jednoduše uzavřít pískoviště a mít tak vše připravené pro další použití.
Impregnované drevené uzavíratelné pískoviště s lavicemi „Sunny“ je nejen praktické, ale také esteticky příjemné. Jeho design se hodí do různých stylů zahrad a vytváří příjemné prostředí pro hrátky a zábavu.
Dopřejte svým dětem neomezenou radost a kreativitu s tímto impregnovaným dreveným uzavíratelným pískovištěm s lavicemi „Sunny“. Bude to místo, kde si děti mohou hrát, tvořit a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky.
Sunny tedy nabízí:

pohodlné sezení v podobě laviček
možnost uzavření pískoviště
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu