Dekorace a bytové doplňky online

Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, zelené 140 cm

Hodně povedený kus Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, zelené 140 cm od značky s dobrým jménem Sun Active lze koupit zrovna dneska napořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 3 290 Kč.
Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy
Ověřit dostupnost
Značka: Sun Active
3 290

Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, zelené – 140 cm
Představujeme vám drevené uzavíratelné pískoviště se stříškou „Sandy“ – skvělý kousek zahradního nábytku, který přinese vašim dětem radost a zábavu. Toto pískoviště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva, které poskytuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost.
Díky praktické stříšce je toto pískoviště skvělou volbou pro ochranu vašich dětí před slunečním zářením a drobnými dešťovými přeháňkami. Vaše děti si tak mohou hrát v písku s větší pohodou a déle bez obav z nepříznivých povětrnostních podmínek.
Jedním z hlavních přínosů tohoto pískoviště je jeho uzavíratelný design, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Po skončení hraní můžete pískoviště jednoduše uzavřít, což pomáhá udržovat písek čistý a chráněný před nečistotami a nepříznivými vlivy.
Pískoviště „Sandy“ má délku 140 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro hrátky s pískem, stavění pískových hradů a tvoření různých tvarů a obrazců. Vaše děti se budou moci volně vyjádřit a rozvíjet svou kreativitu.
Toto uzavíratelné pískoviště je vyrobeno s ohledem na bezpečnost a kvalitu. Je impregnováno schváleným ekologickým impregnačním prostředkem, který splňuje normu EN71-3 pro barvu hraček. To zajišťuje ochranu dřeva proti vlhkosti, houbám a škůdcům, zatímco je zcela bezpečné pro vaše děti.
Dopřejte svým dětem neomezenou radost a kreativitu s dreveným uzavíratelným pískovištěm se stříškou „Sandy“ v zelené barvě. Bude to jejich vlastní malý útočiště, kde se mohou bavit a tvořit nezapomenutelné zážitky.
Sandy tedy nabízí:

pohodlné sezení v podobě laviček
možnost nastavení stříšky
možnost uzavření pískoviště
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu