Dekorace a bytové doplňky online

Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, modré 140 cm

Nejprodávanější produkt Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, modré 140 cm od společnosti s předním postavením na trhu Sun Active jednoduše můžete najít u nás nyní za báječnou cenu! Momentálně v akci za 3 290 Kč.
Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy
Ověřit dostupnost
Značka: Sun Active
3 290

Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, modré – 140 cm
Představujeme vám drevené uzavíratelné pískoviště se stříškou „Sandy“ – dokonalý způsob, jak přinést do zahrady zábavu a radost pro vaše děti. Toto pískoviště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva, které poskytuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost.
Pískoviště je vybaveno praktickou stříškou, která slouží jako ochrana před slunečním zářením, přehřátím nebo drobnými dešťovými přeháňkami. Vaše děti tak mohou hrát v písku s větší pohodou a déle bez obav z nepříznivých povětrnostních podmínek.
Výhodou tohoto pískoviště je jeho uzavíratelný design, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Když jsou děti hotové s hraním, můžete pískoviště jednoduše uzavřít, což pomáhá udržovat písek čistý a chráněný před nečistotami a nepříznivými vlivy.
Pískoviště „Sandy“ má rozměry 140 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro hrátky s pískem, stavění pískových hradů a tvorbu různých tvarů a obrazců. Vaše děti budou mít nekonečné možnosti pro kreativitu a zábavu.
Toto uzavíratelné pískoviště je vyrobeno s ohledem na bezpečnost a kvalitu. Je impregnované ekologickým impregnačním prostředkem, který splňuje normu EN71-3 pro barvu na hračky. To zajišťuje ochranu dřeva proti vlhkosti, houbám a škůdcům, a zároveň je bezpečné pro děti.
Dopřejte svým dětem neomezenou radost a kreativitu s dreveným uzavíratelným pískovištěm se stříškou „Sandy“. Bude to jejich vlastní malý ráj, kde si mohou hrát a tvořit nezapomenutelné vzpomínky.
Sandy tedy nabízí:

pohodlné sezení v podobě laviček
možnost nastavení stříšky
možnost uzavření pískoviště
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu