Dekorace a bytové doplňky online

Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, šedé 140 cm

Levný kus Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, šedé 140 cm od dodavatele se skvělou pověstí Sun Active získáte u nás právě za outletovou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 3 290 Kč.
Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy
Ověřit dostupnost
Značka: Sun Active
3 290

Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, šedé – 140 cm
Představujeme vám drevené uzavíratelné pískoviště se stříškou „Sandy“ – skvělý doplněk pro vaši zahradu, který přináší radost a zábavu vašim dětem. Toto pískoviště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva, které zaručuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost.
Díky praktické stříšce poskytuje toto pískoviště ochranu před slunečním zářením, přehřátím nebo drobnými dešťovými přeháňkami. Vaše děti si tak mohou hrát v písku s větší pohodou a déle bez obav z nepříznivých povětrnostních podmínek.
Jedním z hlavních přínosů tohoto pískoviště je jeho uzavíratelný design, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Po skončení hraní můžete pískoviště jednoduše uzavřít, což pomáhá udržovat písek čistý a chráněný před nečistotami a nepříznivými vlivy.
Pískoviště „Sandy“ má délku 140 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro hrátky s pískem, stavění pískových hradů a tvoření různých tvarů a obrazců. Vaše děti se budou moci volně vyjádřit a rozvíjet svou kreativitu.
Toto uzavíratelné pískoviště je vyrobeno s důrazem na bezpečnost a kvalitu. Je impregnováno schváleným ekologickým impregnačním prostředkem, který splňuje normu EN71-3 pro barvu hraček. To zaručuje ochranu dřeva proti vlhkosti, houbám a škůdcům, zatímco je zcela bezpečné pro vaše děti.
Dopřejte svým dětem neomezenou radost a kreativitu s dreveným uzavíratelným pískovištěm se stříškou „Sandy“ ve šedé barvě. Bude to jejich vlastní malý útočiště, kde se mohou bavit a tvořit nezapomenutelné zážitky.
Sandy tedy nabízí:

pohodlné sezení v podobě laviček
možnost nastavení stříšky
možnost uzavření pískoviště
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu