Dekorace a bytové doplňky online

ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora, krémová

Tento žádaný kousek ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora, krémová od skvělého výrobce ADK TRADE s.r.o. jednoduše najdete právě nyní téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 3 890 Kč.
ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora

„Kancelářské křeslo pro moderní pracovní prostředí – ADK Sandora.“

Kancelářské křeslo ADK Sandora, krémová
Vstupte do nového standardu pracovního komfortu s křeslem ADK Sandora. Toto kancelářské křeslo nabízí dokonalou kombinaci elegance, kvality a trvanlivosti. Prémiové materiály a pečlivé zpracování zaručují, že při prvním sezení oceníte veškerou preciznost, kterou křeslo ADK Sandora nabízí. Pohladit vaše smysly, ať už se jedná o potěšení z luxusního vzhledu nebo pohodlí, které vám poskytuje.
Sedadlo, opěradlo a hlavová opěrka křesla ADK Sandora jsou čalouněné kvalitní krémovou eko kůží, která je snadno udržovatelná. Její povrch připomíná klasickou přírodní kůži a na celé ploše je zdoben šikmými prošitími, dodávajícími křeslu luxusní a sofistikovaný vzhled.
Toto křeslo je také vybaveno jednoduše nastavitelnou základní mechanikou, která vám umožňuje upravit výšku sedadla a tuhost opěradla podle vašich preferencí. Výška sedadla je snadno nastavitelná pomocí plynového pístu, ovládaného jednoduchou páčkou. Tuhost opěradla lze upravit pomocí regulačního šroubu, abyste dosáhli optimální podpory a pohodlí.
ADK Sandora stojí na stabilní ocelové základně s chromovaným povrchem. Kolečka na této základně jsou opatřena gumovým povrchem, který umožňuje plynulý pohyb na všech typech podlah. Díky plynovému pístu můžete snadno nastavit výšku křesla v rozmezí 8 cm a těžit také z nosnosti až 130 kg.
Nezanedbatelnou výhodou tohoto křesla je jeho ergonomický tvar, který podporuje správné držení těla. Vysoký