Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Designová kuchyňská linka Tatiana 240 cm

Hodně oblíbený kus Halmar Halmar Designová kuchyňská linka Tatiana 240 cm od dodavatele kvalitních produktů Halmar máte možnost koupit online výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 10 590 Kč.
EAN: 2010001196808
Halmar Halmar Designová kuchyňská linka Tatiana 240 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
10 590

„Tatiana – optimální organizace a vizuální estetika.“

Designová kuchyňská linka Tatiana 240 cm
Přineste do své kuchyně nový dech života s kuchyňskou sestavou Tatiana, která spojuje sofistikovaný design s praktickými funkcemi pro optimální organizaci a vizuální estetiku ve vašem domově. Každý prvek této výjimečné kuchyňské sestavy byl vybrán s pečlivostí a pozorností k detailům, přinášejíc do vaší kuchyně nejen eleganci, ale i dojemnou atmosféru.
Moderní ořechové horní skříně s vkusnými drážkami dodávají nábytku trendový vzhled, zatímco teplé kašmírové spodní skříně vytvářejí pohodlný a uklidňující prostor.
Pracovní deska v dubovém dekoru sonoma nejen oslní vizuálně, ale je také odolná a snadno udržovatelná. Nabízí dostatek prostoru pro přípravu jídel a zároveň dotváří harmonický celek s celým zařízením. Každý kus nábytku byl navržen s ohledem na praktičnost a estetiku, takže vaše kuchyně bude nejen organizovaná, ale i vizuálně poutavá.
Skříňky v dolní části poskytují dostatek úložného prostoru pro hrnce, pánve a další kuchyňské doplňky, zatímco horní skříňky jsou ideální pro systematickou organizaci šálků, talířů a příborů. Tím získáte optimální funkčnost a zajistíte si udržení pořádku, čistoty a elegance.
Investice do kuchyňské sestavy Tatiana je investicí na dlouhá léta. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují odolnost nábytku vůči každodennímu opotřebení, poskytujíc vám spolehlivost a stabilitu. Tato kuchyňská sestava nejen ozvláštní váš kuchyňský prostor, ale také usnadní vaše každodenní fungování